hlavní strana

Společnost VABEX TRADE, s. r. o. je inženýringová firma, která působí od roku 2005 v různých oborech průmyslu se zaměřením zejména na hutnictví, strojírenství, kovoobráběcí průmysl či následná odvětví jako např. manipulace s materiály a surovinami nebo skladové hospodářství.

Předmětem činnosti firmy jsou dodávky strojních a technologických zařízení, procesních výrobních technologií nebo linek včetně potřebného vybavení koncovému zákazníkovi. Tyto dodávky zajišťujeme tzv. "na klíč" - projekt, zajištění výroby, dodávka včetně montáže a uvedení do provozu, a to buď jako hlavní dodavatel nebo se na realizacích podílíme jako subdodavatelé.

Zároveň naše společnost spolupracuje na vývoji nových technologií, spolupodílí se na nových řešení a využívá moderní techniky v reálných provozech.

V naší nabídce naleznete:

  • Inženýring, projekce, dodávky
  • Technologické systémy a zařízení
  • Automatizované systémy řízení procesů
  • Sběr, monitoring a archivace dat
  • Šefmontáž, montáž a uvádění do provozu dodaného zařízení

Snažíme se poskytovat taková řešení a modely, které odpovídají moderním trendům a zvyklostem zákazníka. Samozřejmostí je odborné vedení, účast a konzultace při výrobě, montáži nebo schvalovacích procesech. Úspěch na trhu je naší největší motivací. V tomto smyslu usilujeme o dodávání výjimečné hodnoty, která svou kvalitou a spolehlivostí splňuje a přesahuje očekávání zákazníka.

Firma působí nejen v tuzemsku, ale spolupracuje také s obchodními partnery v zahraničí.

Operátor
VABEX TRADE, s. r. o.
Zahradní 762, 739 21 Paskov
Česká republika

mobil: +420 732 276 484
e-mail: vabex@vabextrade.cz
Mapa světa
© 2011 VABEX TRADE s. r. o., Všechna práva vyhrazena   • 11 Studio - Tvorba stránek, grafika